Łatwe Wskazówki Dotyczące Uprawy Indoor

Opublikowane przez Katarzyna Kowalewska w dniu

Szybkie i łatwe wskazówki dotyczące uprawy marihuany indoor, aby zwiększyć plony i jakość.

W ciągu ostatnich kilku lat konopie indyjskie stały się najbardziej poszukiwaną uprawą. Te rośliny w pomieszczeniach wytwarzają jedne z najpiękniejszych i najmocniejszych odmian, kontrolując klimat, jakość powietrza, szkodniki, temperaturę, oświetlenie i wiele więcej. Jednak w pomieszczeniach rosną wyzwania, z którymi nie mierzysz się na zewnątrz. Wiele osób mimo wszystko kontynuuje uprawę, oczekując dużych i wysokiej jakości plonów, tylko po to, by się rozczarować. Problem jest zwykle zakorzeniony w kilku typowych błędach w uprawie. Mając odpowiednie informacje, powinieneś być w stanie uzyskać spory plon pod koniec okresu wegetacji. Poniżej znajduje się kilka szybkich i łatwych wskazówek dotyczących uprawy w pomieszczeniach, które pomogą zwiększyć plony i jakość Twoich roślin.

Szybkie i łatwe wskazówki dotyczące uprawy konopi w pomieszczeniach, aby zwiększyć plony i jakość.

1) Znajdź rośliny z odpowiednimi genami

Jakości uprawianych roślin nie da się poprawić, jeśli masz do czynienia z gorszymi genami. Aby uzyskać pąki najwyższej jakości, trzeba zacząć od roślin z najwyższej półki. Szkółki są dobrą opcją na znalezienie wysokiej jakości klonów i nasion. Ponadto niektórzy z twoich ulubionych hodowców zwykle sprzedają dodatkowe nasiona, które otrzymują ze zbiorów.

Klony są łatwiejsze na start i nie mają takiej zmienności, jaką mają nasiona.

2) Nie przesadzaj z podlewaniem roślin

Jednym z największych błędów popełnianych przez ludzi podczas uprawy konopi w pomieszczeniach jest nadmierne podlewanie roślin. Dużo wody może łatwo zabić twoje rośliny lub sprawić, że opadną. Dzieje się tak, ponieważ dużo wody pozbawia rośliny tlenu.

Jeśli twoje rośliny wydają się zbyt mocno podlane, możesz przywrócić je do normalnego stanu, zmniejszając ilość wody. Powinieneś podlewać rośliny tylko wtedy, gdy górne kilka centymetrów gleby są suche.

3) Spróbuj uprawy wertykalnej

Ważne jest, aby równomiernie wystawiać rośliny na działanie ciepła i światła. Z tego powodu większość hodowców wynajmuje dużo miejsca na swoje potrzeby. Prostszym rozwiązaniem byłoby wdrożenie systemu uprawy pionowej. W tym systemie umieszczasz żarówkę między dwoma regałami i maksymalizujesz pionową przestrzeń w swoim magazynie.

Musisz także upewnić się, że lampy są ustawione w odpowiedniej odległości od roślin. Po pewnym czasie lampy zaczynają tracić wydajność. Z drugiej strony, jeśli zawiesisz lampy zbyt blisko roślin, prawdopodobnie spalą je i zabiją.

4) Nie przekarmiaj swoich roślin

Wielu nowych hodowców używa zbyt dużo nawozu, co kończy się spalaniem składników odżywczych. Chociaż zwykle nie prowadzi to do śmierci rośliny, wpłynie to na wygląd i jakość marihuany. Niestety wiele firm produkujących odżywki zaleca zbyt wysokie dawki odżywek. Zwykle wystarczy użyć tylko jednej czwartej rzeczywistej zalecanej dawki.

5) Nie zbieraj roślin zbyt wcześnie

Konopie należy zbierać tylko wtedy, gdy słupki zmienią kolor z białego na brązowy.

Jeśli dążysz do intensywnego haju z najlepszymi efektami łagodzenia bólu, powinieneś zbierać rośliny, gdy połowa słupków ciemnieje. W tym momencie rośliny mają najwyższą zawartość THC.

Alternatywnie możesz poczekać, aż około 90 procent słupków ciemnieje. Poziomy THC będą nieco niższe, a poziomy CBN będą bardzo wysokie. Roślina daje bardziej relaksujący haj i jest najbardziej skuteczna w zmniejszaniu niepokoju.

Podsumowanie

Dzięki tym wskazówkom powinieneś być w stanie uprawiać mocną i wysokiej jakości marihuanę w pomieszczeniu. Konopie indyjskie są jak każda inna roślina. Jeśli przeprowadzisz właściwe badania tego, czego potrzebują, poświęcisz im uwagę, miłość i troskę, wyprodukujesz pąki najwyższej jakości. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej pomocnych wskazówek dotyczących uprawy!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog trawka o marihuanie thc oraz konopi cbd
Copyright © trawka24.pl