Stosowanie Marihuany Podczas Medytacji

Opublikowane przez Katarzyna Kowalewska w dniu

Korzyści stosowania marihuany podczas medytacji.

Czy wiesz, że ponad 40 milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych zmaga się z różnymi zaburzeniami lękowymi? Stres jest również częstym czynnikiem dla wielu z nas, którzy starają się zachować równowagę między życiem zawodowym a prywatnym i radzą sobie ze stresorami życiowymi. Jako sposób na przeciwdziałanie stresowi i lękowi, wielu zwróciło się ku medytacji, a nie byle jakiej praktyce medytacyjnej, a dokładniej medytacji z marihuaną.

Dzięki praktyce medytacja jest świetnym sposobem na zapewnienie umysłowi i ciału ulgi, której potrzebuje do łatwego funkcjonowania, a jednocześnie dostarcza narzędzi pomagających radzić sobie z nieoczekiwanym stresem lub traumą. Dla tych, którzy chcą wzmocnić swoją praktykę medytacji, medytacja z marihuaną może być świetnym punktem wyjścia.

Medytacja z marihuaną – jak to działa?

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym koneserem 420, czy jesteś nowy w świecie konopi, rada pozostaje taka sama. Kiedy już zdecydujesz, że włączenie marihuany do medytacji jest dla ciebie właściwą decyzją, pierwszym krokiem jest zastanowienie się nad tym rozumowaniem.

Dlaczego wybrałeś medycynę roślinną do swojej medytacji?

Po wyjaśnieniu celu używania konopi następnym krokiem jest podjęcie decyzji, jaką formę marihuany będziesz spożywać, czy to poprzez spalanie, jadalną, podjęzykową poprzez nalewkę, czy produkty zawierające wyłącznie CBD. Niezależnie od tego, jak zdecydujesz się konsumować, zawsze powinieneś zaczynać powoli i od małej dawki. Zawsze możesz dodać więcej marihuany, ale minie trochę czasu, zanim efekty zbyt dużej ilości marihuany znikną.

Medytacja z marihuaną

Korzystanie z opcji niskich dawek podczas medytacji jest pomocne, ponieważ prowadzi do lepszego połączenia umysłu z ciałem bez uczucia zbyt wysokiego odurzenia, aby odczuć naturalne efekty praktyki.

Po wybraniu sposobu konsumpcji konieczne jest ustalenie intencji za pomocą medycyny roślinnej i praktyki medytacyjnej.

Co chciałbyś wynieść z tego doświadczenia?

Jaki jest twój zamiar używania medycyny roślinnej w praktyce medytacyjnej?

Teraz, gdy już ustaliłeś swój zamiar, możesz zacząć medytować z konopiami indyjskimi! Znajdź sobie ciche, wygodne miejsce do siedzenia lub leżenia, w którym możesz być w spokoju przez 10-20 minut. Rozpocznij świadomie proces konsumpcji i zamknij oczy. Zacznij słuchać bicia swojego serca, gdy delikatnie zaczyna zwalniać, osiadając w twojej przestrzeni.

Podczas medytacji możesz używać różnych technik oddychania, aby utrzymać umysł w obecności. Często liczenie oddechów pozwala umysłowi skupić się na liczeniu w porównaniu z trudnością nierobienia niczego.

Bez względu na to, jak bardzo jesteś doświadczony w medytacji, twój umysł prawdopodobnie ucieknie od ciebie, myśli będą się kręcić i to jest w porządku. Celem medytacji jest złapanie siebie poprzez przywrócenie go do chwili obecnej. Nawet jeśli masz tylko sekundę obecności, to jest medytacja. Kontynuowanie ćwiczeń tylko wzmocni twój umysł.

Praktyka nie czyni mistrza, jeśli chodzi o medytację, ale pozwala ci być w obecnej chwili. Za każdym razem, gdy siadam do medytacji, doświadczenie jest inne. Być może twoje ciało czuje się niekomfortowo lub twój umysł wędruje bardziej jednego dnia niż następnego. To jest w porządku. Kontynuuj pojawianie się w swojej praktyce medytacyjnej, a twój umysł i ciało odniosą korzyści.

Dlaczego powinieneś używać konopi indyjskich w swojej praktyce medytacyjnej?

Wykorzystywanie marihuany w praktyce medytacyjnej może zaoferować szeroki zakres korzyści. Marihuana pomaga połączyć Cię z chwilą obecną. Pozwala również uspokoić paplaninę w umyśle, co pozwala ci być obecnym bez ciągłego napływu myśli. W zależności od tego, co spożyjesz, marihuana działa uspokajająco na umysł i ciało, pozwalając na znacznie łatwiejsze spowolnienie.

Kiedy jesteś w stanie połączyć się ze swoim umysłem i ciałem na głębszym poziomie, możesz usiąść ze swoim prawdziwym ja – ucząc się i czując, co to naprawdę znaczy być sobą. Zmniejszenie hałasu i zakłóceń z naszego codziennego życia i po prostu bycie w teraźniejszości pozwala zabłysnąć prawdziwemu ja, porzucając umysł ego.

Medytacja z konopiami indyjskimi jest również naprawdę zabawna! Włączenie konopi indyjskich do praktyki medytacyjnej to dodatkowy bonus, który sprawia, że medytacja jest nieco przyjemniejsza, ale także spełnia swój cel, oferując niezliczone korzyści dla umysłu, ciała i ducha.

Zasoby medytacyjne

Medytacja może być zniechęcającym zadaniem, zwłaszcza gdy dopiero zaczynasz. Istnieją niezliczone filmy na YouTube, które oferują bezpłatne sekwencje medytacyjne, a studia jogi wciąż oferują zasoby online i zajęcia dla studentów.

Medytacja jest dostępna dla każdego i może naprawdę pomóc wznieść twoje istnienie. Rozważ włączenie niewielkiej ilości marihuany do swojej medytacji, a na pewno odczujesz korzyści.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog trawka o marihuanie thc oraz konopi cbd
Copyright © trawka24.pl