Jak Naprawić Przesuszone Pąki?

Opublikowane przez Katarzyna Kowalewska w dniu

Dlaczego warto nawilżać przesuszone zioło?

Kiedy marihuana wysycha, traci wiele ze swojej mocy. Dlatego nie będziesz cieszyć się doświadczeniem palenia trawki, która straciła dużo wilgoci. Ponadto większość odmian marihuany nie jest tania i może być trudno wyrzucić coś, na co wydałeś tyle pieniędzy, zwłaszcza jeśli jest to odmiana premium. Dlatego warto wiedzieć, jak ponownie nawodnić marihuanę, jeśli wyschnie, zanim będziesz miał szansę jej użyć.

To powiedziawszy, świeże rośliny konopi mogą wyschnąć z powodu przesuszenia lub niewłaściwych praktyk przechowywania. Na szczęście istnieją sposoby na nawodnienie marihuany. W tym artykule omówimy różne techniki nawadniania marihuany, ich znaczenie i sposoby zapobiegania wysychaniu konopi.

Oto kilka sposobów na nawodnienie marihuany.

1. Skórki owocowe.

Najczęstszym sposobem nawodnienia marihuany jest użycie skórek cytrusowych. Ta metoda skórki owocowej pozwala na użycie różnych owoców, ale większość ludzi woli limonki i pomarańcze. Ta technika sprawia, że marihuana ma cytrusowy smak, co może być dobre w zależności od odmiany, którą próbujesz nawodnić.

Skórki od banana to kolejny sprawdzony materiał, który działa cuda. Działają szybciej niż większość skórek, ale równie szybko gniją. Dlatego lepiej zachować ostrożność podczas korzystania z tego owocu. Sugerujemy sprawdzanie konopi co najmniej dwa razy dziennie.

Warto również rozważyć użycie skórek z jabłek. Większość ludzi wybiera ten materiał, ponieważ te skórki uwalniają wilgoć w powolnym i stałym tempie. Dzięki temu nie gniją pąków tak szybko, jak inne. Ponadto nie wpływają na smak twoich pąków.

Wszystko, czego potrzebujesz do tej metody, to hermetyczny pojemnik, pączek i wybrana skórka. Umieść materiały w słoiku i szczelnie go zamknij. Pamiętaj, aby otwierać słoik raz lub dwa razy dziennie. Pomaga to zapobiegać psuciu się pąków. Jeśli zauważysz, że skórki gniją, sugerujemy wymianę ich na świeższą partię.

2. Gorąca para.

Para to najszybszy sposób na naprawienie suchej marihuany. Ta metoda jest ryzykowna, ponieważ łatwo jest ugotować marihuanę lub sprawić, że będzie zbyt rozmoczona, aby ją palić. Jeśli jednak chcesz podjąć ryzyko, idź na całość.

Potrzebujesz dużego garnka wypełnionego wodą. Po napełnieniu naczynia wodą:

• Doprowadź wodę do wrzenia. Gdy woda zacznie się gotować, wyłącz ogrzewanie i odstaw garnek w bezpieczne miejsce.
• Otwórz garnek i umieść czystą szmatkę nad wrzącą wodą. Możesz użyć rękawic kuchennych, aby się nie poparzyć.
• Umieść pąki bezpiecznie na szmatce i pozwól, aby para z garnka zwilżyła marihuanę. Pamiętaj, aby często przesuwać pąki, aby umożliwić równomierne rozprowadzenie pary.
• Możesz zdjąć pąki z tkaniny po około 30 minutach, ale jeśli uważasz, że nie są wystarczająco wilgotne, możesz zostawić je na trochę dłużej.

3. Mokry chleb.

Oto kolejna prosta i popularna metoda. Wszystko, czego potrzebujesz do tej metody, to kromka chleba. Najpierw zwilż (nie mocz) chleb i umieść go w tym samym hermetycznym pojemniku, w którym znajduje się sucha marihuana. Najlepiej unikać umieszczania materiałów obok siebie, aby zapobiec osadzaniu się okruchów na konopiach.

Następnie szczelnie zamknij pojemnik i pozostaw materiały na jedną do trzech godzin. Kiedy otwierasz słoik, zauważasz, że chleb jest suchy, a twój pąk jest trochę bardziej wilgotny. Oznacza to, że pączek wchłonął całą wilgoć z chleba.

Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, możesz na tym poprzestać. W przeciwnym razie powtórz tę metodę cztery do pięciu razy, aby uzyskać najlepszy wynik. Kiedy w końcu będziesz zadowolony z rezultatów, przenieś mokre pąki do hermetycznego pojemnika i pamiętaj o podjęciu odpowiednich środków, aby zapobiec ich ponownemu wyschnięciu. Przechowuj je w chłodnym, ciemnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

4. Warzywa o wysokiej zawartości wody.

Możesz również użyć warzyw o dużej zawartości wody, takich jak sałata i ogórki. Ze względu na ilość wody, jaką zawierają te warzywa, ponowne nawodnienie marihuany będzie dziecinnie proste. Używanie tych warzyw działa tak samo jak używanie skórek z owoców. Niektórzy ludzie wolą tę metodę, ponieważ nie dodaje ona żadnego smaku ich marihuanie.

Jeśli używasz sałaty, odetnij kawałek warzywa i włóż do torby razem z bulionem. Sałatę należy przycinać zgodnie z wielkością trawy. Więc im większy zapas, tym większy kawałek sałaty. Możesz również użyć ogórków, krojąc je w cienkie plasterki i umieszczając je z razem z ziołami.

Pozostaw te materiały w torbie na około dwie do trzech godzin. Po tym czasie marihuana powinna być ponownie nawodniona i gotowa do spożycia.

5. Mokry ręcznik papierowy.

Ta metoda działa najlepiej, jeśli masz dużo pąków do nawodnienia. Aby skorzystać z tej metody, weź kilka ręczników papierowych i zwilż je wodą. Następnie usuń nadmiar wilgoci i umieść je w zamykanej plastikowej torebce razem z marihuaną.

Nie pozostawiaj mokrych ręczników w słoiku przez dłuższy czas, ponieważ może to spowodować powstanie pleśni. Pozostaw materiał na kilka godzin, upewniając się, że marihuana nie dotyka bezpośrednio ręcznika.

6. Używaj świeżej marihuany.

Jeśli uprawiasz marihuanę i masz świeżo zebrane rośliny, możesz ich użyć, aby przywrócić do życia swoje suche zioło. Jako hodowca powinieneś zauważyć, jak wilgotne są świeżo zebrane konopie, co czyni je optymalnymi do rewitalizacji suszu. Umieść świeży kwiat konopi w tym samym słoiku, co susz i szczelnie zamknij pojemnik. Następnie często sprawdzaj pąki, aby upewnić się, że wilgoć przenosi się z jednej konopi do drugiej.

Kiedy poziom nawodnienia jest zadowalający, możesz wyjąć świeży kwiat konopi i przechowywać zrewitalizowany pąk w bezpiecznym miejscu. Zachowaj ostrożność podczas korzystania z tej metody, ponieważ wysoka zawartość wody w tej świeżej marihuanie może powodować tworzenie się pleśni na obu zestawach pąków.

Pamiętaj, że chociaż ta metoda jest skuteczna, możesz obniżyć jakość świeżej marihuany, więc upewnij się, że jesteś gotów podjąć ryzyko, zanim przejdziesz dalej.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog trawka o marihuanie thc oraz konopi cbd
Copyright © trawka24.pl