Co Zrobić by nie Wyglądać Jak na Haju?

Opublikowane przez Zbigniew Szak w dniu

Marihuana może być idealna dla osób, które latami walczyły z lękiem bądź depresją i w końcu znalazły dla siebie ukojenie. Natomiast dla innych może to być po prostu świetna zabawa, coś, co pomaga im spędzać godziny i budować więź z przyjaciółmi.

Lecz niezależnie od powodów, dla których zażywasz marihuanę, posada wady ponieważ palenie sprawia, że wyglądasz tak jak wyglądasz. Otwarcie mówiąc, jesteś naćpany jak cholera, ale nic nie zrobisz nawet kiedy chcesz wyglądać normalnie. Mówiąc najprościej, nie chcesz pokazywać się swoim ciekawskim sąsiadom ani przypadkowemu przechodniom. Mimo, że jest używanie legalne marihuany medycznej, wciąż istnieje wiele piętna i środowisko źle na to się zapatruje. Aby uniknąć spojrzeń, szeptów i osądów ludzi (w tym policji), którzy mogą nie być tak łaskawi jak nam się wydaje, dlatego poniżej wypiszemy parę rad co robić żeby wyglądać jak najbardziej normalnie.

Może się to wydawać nieco oczywiste, ale po ściągnięciu jednej lub dwóch chmur możesz przez chwilę położyć się nisko. Jeśli to możliwe zostać w tym czasie w domu lub z przyjaciółmi. Wyjście w środku dnia na zewnątrz może spowodować, że wpadniesz w konflikt z ludźmi, którzy rozpoznają, że jesteś na haju. Spróbuj znaleźć czas w ciągu dnia, w którym nie będziesz mieć żadnych zobowiązań, a następnie zadbaj o swoje potrzeby związane z konopiami. Jeżeli jesteś z grupą ludzi, najlepiej, aby była to grupa, którą znasz i której ufasz. Kiedy przebywasz w pobliżu nowej grupie ludzi może być to stresującym doświadczeniem i może nasilać fizyczne skutki palenia.

Towarzyszące objawy po których można rozpoznać że jesteś na haju to czerwone, opuchnięte oczy, można w rzeczywistości przeciwdziałać takiej sytuacji przez odrobinę nawilżenia. Czerwone oczy są często konsekwencją obniżonego ciśnienia krwi, a obniżone ciśnienie krwi oznacza, że naczynia włosowate, które dostarczają oczom bardzo potrzebny tlen, ulegają rozszerzeniu. Streszczając woda pitna pomaga wydostać się z czerwonych oczu. Pomoże również złagodzić takie objawy jak suchość i swędzenie oczu. W tym czasie należy pić dużo wody, a jeśli nie masz takiej możliwości, wybierz sok żurawinowy lub nawet pomarańczowy. Celem jest dostarczenie płynów do organizmu, aby wypłukać część kannabinoidów i uzyskać kontrolę nad swoim ciałem. W sytuacji kiedy to nie wystarczy należy wziąć się na sposób a dokładnie mówiąc to załóż przyciemniane okulary to załatwi sprawę.

Podczas kiedy właśnie przechodzisz spokojnie w tryb relaksacji po zażyciu marihuany dzwoni dzwonek do drzwi. Kiedy dostrzegasz, że czujesz się dość poruszony, wstajesz i zdajesz sobie sprawę, że za drzwiami jest ktoś kogo nie chciał byś zobaczyć?.. Opamiętaj się bo teraz nie czas na panikę! Staraj się zachować spokój i nie dopuścić do podwyższenia tętna. Zapamiętaj raz na zawsze że stres może często wywoływać różne fizyczne, charakterystyczne objawy. Zachowaj spakuj jednocześnie przypominając sobie, że jesteś spokojny i zrelaksowany. Można to zrobić na wiele prostych sposobów, ale głębokie, długie oddechy są często najlepszym i najskuteczniejszym sposobem szybkiego uspokojenia się.

Powyższe wskazówki i techniki to najbardziej oczywiste rzeczy, które możesz zrobić, aby nie wyglądać na upalonego. Oczywiście istnieje więcej niż jeden sposób by nie przyciągać wzroku gapiów. Początkującym powinno się przybliżyć, że powinni nauczyć się, jak nie wyglądać podejrzanie przed rodzicami.

Dodatkowe sposoby to stworzenie dodatkowych zapachów. To co lubimy w marihuanie, to to samo, co często może sprawić, że jesteś na haju. Winowajcami są terpeny ponieważ mogą wspomagać związki zawarte w konopiach indyjskich w ich aktywacji receptorów w mózgu, co może pomóc przy różnych objawach fizycznych. Odpowiadają jednak również za aromat charakterystyczny dla wielu szczepów. Aby rzeczy nie były zbyt zauważalne, zaopatrz się w zapachy o czystym zapachu, warto na przykład pomyśleć o świecach bądź kadzidle.

Fajny sposób który może też pomóc to znany każdemu czarny pieprz, jeśli nie chcesz, aby ktokolwiek wiedział, że jesteś na haju i czujesz się trochę paranoicznie, przeżuwaj kilka jego kawałków. Jeśli nie wiedziałeś to pieprz ma podobną budowę chemiczną jak konopie indyjskie, a kiedy zgryzasz kilka kawałków, uwalniasz związki, które wiążą się z podobnymi miejscami w mózgu, co może złagodzić objawy paranoi i oznaki twojego odurzenia. Co więcej, to także idealny sposób na powstrzymanie agresywnego haju.

Wierz lub nie, ale pomocny może tu być odpoczynek jest w rzeczywistości jednym z najlepszych sposobów na walkę z uczuciem odurzenia. Wiadomo, że niektóre odmiany mają działanie uspokajające i nie chcesz przespać spotkania lub wykonaniu ważnego zadania które ówcześnie zaplanowałeś. Nastaw budzik dla pewności. Pobranie odrobiny snu może ożywić i nieco obniżyć poziom odurzenia.

To może nie wydawać się najlepszym pomysłem, ale zimny prysznic może być dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby nie czuć lub wyglądać tak wysoko. Krótka wycieczka pod zimną wodą wyzwala tak zwany „odruch nurkowania u ssaków”. Odruch ten obniża tętno i temperaturę, zmuszając organizm do oszczędzania zapasów energii, a także dostępnego tlenu, zmniejszając w ten sposób wpływ THC na organizm. Jeśli nie możesz wejść pod prysznic, spróbuj spryskać twarz zimną wodą. Będzie to miało podobny efekt.

Pamiętajmy że z każdej sytuacji jest wyjście lecz uważamy, że jednak obserwowanie i działanie na te parę rzeczy sprawi że użytkowników początkujących, poczuje się bezpieczniej. Możesz nie być w stanie kontrolować wszystkiego, co może się wydarzyć po sesji palenia, ale jeśli zastanawiasz się, jak nie wyglądać na haju, myśl tylko że jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby złagodzić potencjalne problemy z wyprzedzeniem.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog trawka o marihuanie thc oraz konopi cbd
Copyright © trawka24.pl