Nasiona Marihuany Critical Auto, Recenzja Odmiany

Opublikowane przez Krzysztof Paginiak w dniu

Critical Automatic to jak sama nazwa wskazuje automatycznie kwitnąca wersją Critical. Oryginalna Critical była pierwsza odmianą, która wygrała Barcelona High Life Cup. Critical Auto słynie z dużej wydajności, kuszącego smaku i aromatu, a także z mocnych efektów psychicznych i fizycznych. Jest wynikiem selektywnej hodowli – najlepsza próbka Critical została połączona z Ruderalis tworząc to autokwitnące piękno. Oryginalna Critical była połączeniem dwóch bardzo znanych odmian; Skunk, znanej z mocnego smaku i kamieniujących ciało efektów, oraz Big Bud oferującej obfite zbiory i umysłowy haj.

Efekty wywoływane przez Critical Automatic są bardzo podobne do tych oferowanych przez Skunka oraz Big Buda. Odmiana zabiera użytkowników w przyjemną podróż przez umysł, jednocześnie przyjemnie relaksując ciało, pozwalając uciec bólom w nicość. Odmiana jest wszechstronna i doskonale sprawdzi się w wielu sytuacjach, takich jak wieczór z przyjaciółmi czy samotny relaks po ciężkim dniu pracy. Wszechstronność Critical Automatic sprawia, że jest to potencjalnie bardzo dobre, codzienne palenie. Użytkownicy medyczni z pewnością cieszyć się będą z efektów takich jak łagodzenie doświadczanego stresu i stanów lękowych, a także pomocy w zwalczaniu bólu. Zawartość THC w odmianie wynosi zwykle około 15 procent, więc Critical Automatic idealna jest dla osób początkujących.

Critical Auto posiada bardzo intrygujący smak i aromat. Przez odmianę mocno przebija dziedzictwo Skunk, które daje jej ostry aromat, który może być trudny do zamaskowania i może stać się niemałym wyzwaniem jeśli jesteś hodowcą zainteresowanym jej uprawą. Rzeczywisty aromat i smak przywodzą na myśl Skunk, ale z dodatkiem owocowych i orzeźwiających nut.

Hodowcy z Zambeza Seeds zauważyli, że można użyć Critical Automatic do stworzenie absolutnej potęgi. Wykorzystując jej świetną i solidną genetykę stworzyli oni White Widow XL Autoflowering. Jest to skrzyżowanie White Widow oraz Critical Auto i z pewnością nie będziesz nim rozczarowany. Odmiana posiada klasyczne cechy słynnej White Widow XL połączone z potęgą i wydajnością Big Bud i Skunk. Jest to jedna z najlepszych odmian Zambeza Seeds i z pewnością pokocha ją każdy miłośnik marihuany.

Critical Automatic rośnie do około 85 centymetrów. Posiada przyzwoitą ilość gałęzi bocznych cechujących się szeroką, otwartą strukturą, które są wsparciem dla obfitych w żywicę pąków. Critical Auto jest dość łatwa w uprawie i jest jak najbardziej realnym wyborem dla początkujących hodowców oraz dla tych, którzy nie mają ani czasu ani przestrzeni na klasyczną uprawę. Critical Automatic potrzebuje około dziewięciu – dziesięciu tygodni, aby rośliny były gotowe do zbioru, co jest naprawdę rozsądnym czasem.

Jak widać, Critical w wersji auto kwitnącej to dobra, solidna odmiana i doskonały wybór dla hodowców – z pewnością będziecie zadowoleniu z wyników. Odmiana oferuje wspaniałe plony, szybki czas wzrostu i wysoką jakość. Nie ma zbyt wielu wad. Jest dobrym wyborem odnośnie codziennego palenie. Zarówno Critical Auto jak i każda hybryda, która posiada ją w swoim dziedzictwie jest warta spróbowania.

Dostępność Nasion Marihuany Odmiany Critical Automatic na Rynku Konopnym

Praktycznie każdy renomowany producent nasion konopi ma w swoim arsenale odmianę Critical auto kwitnącą:

Odmiana Critical Automatic w Praktyce


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog trawka o marihuanie thc oraz konopi cbd
Copyright © trawka24.pl