Marihuana Medyczna Bez Recepty, Czyli CBD

Opublikowane przez Krzysztof Paginiak w dniu

Na pewno wiele osób słyszało o tym, że marihuana jest dostępna na receptę w trzech aptekach w Polsce. Będzie się to zamieniać z biegiem czasu, kiedy ilość marihuany będzie większa. Na razie jest to początek i trzeba się do tego przyzwyczaić. Dobrze, że w Polsce w ogóle medyczna marihuana stała się legalna, bo nic na to nie wskazywało. Jeśli chodzi o dostępność marihuany medycznej przez recepty to istnieje taka opcja, ale jest jeden warunki. Nie jest to susz, który jest wszystkim znany.

To, co można kupić bez recepty to tabletki, czopki czy plastry CBD. Dlaczego dostępne są bez recepty? Przede wszystkim, dlatego że nie zawierają THC w tak dużym stężeniu, które jest potrzebne do leczenia. Są po prostu słabsze, ale nie oznacza to, że nie są skuteczne. Wszystko będzie zależne od tego, z jakimi dolegliwościami walczymy, a wtedy można będzie dopasować sobie taką dawkę medycznej marihuany CBD, jaka jest nam najbardziej potrzebna. Próbować warto wszystkiego tym bardziej, jeśli medyczna konwencjonalna nie ma nam już nic do zaoferowania, a marihuana jest dostępna legalnie.

Działanie marihuany medycznej

Czego najbardziej się boimy? Na pewno tego, że marihuana to narkotyki i że uzależnimy się od niej i będzie problem. Tak naprawdę ta marihuana, która jest wykorzystywana w medycynie to nie jest marihuana rekreacyjna. To całkowicie inne odmiany. Tutaj jest wykorzystywana odmiana indica charakteryzującą się tym, że zawiera tylko kilkanaście procent znanego nam THC. To ta substancja psychoaktywną w dużym stężeniu daje efekty halucynacji i euforii. W tej medycznej odmianie marihuany tego nie ma, dlatego nie musimy się tego obawiać.

Składnikiem, które boimy się jest równie CBD, ale czy aby jest się, czego bać? Tak naprawdę w medycznej marihuanie znajdziemy tego składnika około jednego procenta. To naprawdę bardzo, ale to bardzo mało i nie ma z tym związanego żadnego zagrożenia. Wszystko trzeba zażywać z umiarem nawet leki na ból głowy. Wtedy nie można się od tego uzależnić i można wyjść z wielu chorób. Wiele osób jest w stanie potwierdzić, że to działa bardzo skutecznie i że gdyby nie marihuana medyczna to by sobie takie osoby nie poradziły.

Na świecie coraz więcej krajów wprowadza legalną marihuanę medyczną do obiegu. Dobrze, że Polska nie pozostała w tyle i że ma tak wiele do zaoferowania wszystkim potrzebującym osobom. Mając tak skuteczny środek między innymi na ból będziemy bezpieczni i będziemy czuć się o wiele lepiej niż teraz. Warto spróbować tej znanej na świecie metody, a przekonamy się czy działa.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog trawka o marihuanie thc oraz konopi cbd
Copyright © trawka24.pl