Jak zrobić kule do kąpieli z konopi?

Opublikowane przez Zbigniew Szak w dniu

Sposobów na korzystanie z marihuany jest mnóstwo a uciekamy do tych najprostszych. Lecz można być bardziej kreatywnym i wykorzystać je choćby podczas ciepłej kąpieli unikając tradycyjnie zwykłych produktów ziołowych. Będziesz zdziwiony i już nigdy nie przestaniesz korzystać z kul konopi wykorzystując je podczas kąpieli. Nic nie jest w stanie przebić ciepłej i relaksującej kąpieli po długim, męczącym dniu w pracy.

Przez wzgląd na to, że produkty konopi są o wiele bardziej dostępne na rynku, powstałe sklepy posiadają w ofercie dużo produktów z których możemy się cieszyć i wykorzystać do własnych potrzeb. Konsumenci użytkujący konopie mogą się cieszyć wieloma relaksującymi korzyściami tejże rośliny pod wieloma względami.

Wiemy wszyscy o tym jak zachowuje się nasze ciało po ciepłej kąpieli, rozluźnia napięte mięśnie i łagodzi sztywność stawów, otwiera pory skóry, pozwalając tym samym na uwolnienie toksyn. Przenieś poziom relaksu gorącej kąpieli na wyższy poziom, wprowadzając produkty z konopi do codziennej pielęgnacji. Idealną alternatywą okazuje się być tak zwana kula konopna. Nie ma jednak potrzeby kupowania bomb do kąpieli konopi, aby cieszyć się kąpielą terapeutyczną w swoim domu. Podzielimy się z Wami, jak je wykonać w zaciszu własnego domu.

Zrób to sam – konopna bomba do kąpieli.

Wykonywanie kul do kąpieli z konopiami indyjskimi w zaciszu domowym, to bardzo interesujące zajęcie które da nam dużo przy tym zabawy. Sprawi również, że kąpiel po cało dniowym zmęczeniu będzie przyjemniejsza a i bardziej opłacalna. Sam myśl o zrobieniu takiej kuli doprowadza nas do ekscytacji. Dlatego poniżej podajemy wszystkie potrzebne składniki które będą Ci potrzebne do wykonania relaksującej i kojącej bomby do kąpieli.

Składniki:

– 1,5 łyżeczki wody
– 1 łyżeczka olejku eterycznego
– ¼ łyżeczki nalewki lub oleju CBD
– 1 łyżeczka proszku do żywności
– 100 g sody oczyszczonej
– 56g soli Epsom
– 56g skrobi kukurydzianej
– 56g kwasu cytrynowego

Przepis:

Kroki są dość proste, należy tylko zgromadzić wszystkie składnik. Przejdźmy do wykonania.Wymieszaj wszystkie suche składniki w dużej misce. Użyj do tego celu metalowej trzepaczki do wymieszania składników. Później płynne składniki wymieszaj razem w osobnym naczyniu.Po wykonaniu tych czynności wlej je do suchych składników i dokładnie je wymieszaj. Tą czynność należy wykonywać bardzo powoli, by uniknąć bulgotania. Całość wymieszaj, aż tekstura będzie przypominać wilgotny piasek, po tym sprawdź czy jesteś w stanie ścisnąć miksturę w jeden duży kawałek. W sytuacji kiedy zobaczysz, że mieszanka jest za sucha dodaj kilka kropel wody to powinno pomóc, następnie gdy już uzyskamy odpowiednią konsystencję, wymieszaj proszek z barwnikiem spożywczym. Otwórz formę bomby i wypełnij każdą połówkę i połącz ze sobą trzymaj je dość mocno tak żeby się połączyły po kilku sekundach zdejmij jedna stronę. Po wykonaniu tych wszystkich czynności umieść kule w suchym miejscu pozostawiając je tam na 20 minut,po czym usuń drugą połowę formy. Zostaw kule na noc tam, gdzie nie będzie dotykana. Po całkowitym usztywnieniu Twoje kule do kąpieli z konopiami są gotowe do użycia.

Czy tak przygotowana bomba do kąpieli może odurzać?

Jeżeli w tym momencie przyszło ci do głowy że po takiej kąpieli możesz być na haju, to z pewnością nie masz się czym martwić. Kule do kąpieli nasączone marihuaną również nie sprawią ci w żadnym wypadku kłopotów podczas testu narkotykowego. Ponieważ olejki i ekstrakty użyte do stworzenia tych kul nie zawierają THC, gdyż w produktach zielarskich nie spotkamy substancji psychoaktywnych.

W ostatnim czasie, chyba wszyscy słyszeli o substancji CBD, która jest wszechstronna i pożądana przez swoje cenne właściwości. Pozyskuje się ją z rośliny konopi, nie odurza, ale na pewno spowoduje uczucie relaksu i odprężenia. Nasz umysł będzie nam wdzięczny za wszystkie korzyści które jemu dasz podczas kąpieli konopnej.

Zalety które powinny cię przekonać to:

Rozluźnia obolałe mięśnie i stawy, uspokaja roztrzęsione nerwy, pomaga uspokoić przepracowany umysł, jest całkowicie bezpieczny i naturalny, jest niedrogi i łatwy do wykonania.

Następnym razem, gdy zrobisz kolejną partię kul do kąpieli przy użyciu konopi, warto sobie poeksperymentować dodając kilka innych zapachów i kolorów. Proszę wierzyć te cudowne kule konopne z pewnością sprawią, że codzienna kąpiel zmieni się w coś bardzo przyjemnego dla ciała i duszy.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog trawka o marihuanie thc oraz konopi cbd
Copyright © trawka24.pl