Jak Rozpoznać Wysoką Jakość Konopi Indyjskiej

Opublikowane przez Zbigniew Szak w dniu

Z racji, postępujących się zmian na całym świecie nie możemy być pewni niczego, a tym bardziej jeżeli chodzie o konopie indyjskie. W dzisiejszych czasach przez ludzkość przemawia tak zwana żądza pieniądza, powodem tego jest wygórowana cena zioła, która zmusza wiele osób głównie tych regularnie jej przyjmujących do rozpoznania prawidłowo wyglądającej marihuany. Powodem są rozszerzające się zmiany na kontynentach prawa legalizacji używania marihuany co spowodowało, również obniżenie jakości marihuany.

Intensywny kolor zieleni przemawia za jakością

Pierwszym na co powinieneś zwrócić, uwagę by rozpoznać wysokiej jakości susz marihuany to kolor. Odmiany marihuany dzielić na kolory i warto o tym wiedzieć, choć zwykle występuje w ciemnozielonych barwach. Ostrzegamy, by unikać suszu w podejrzanych kolorach a dokładnie mówiąc o nieświeżym wyglądzie, który przedstawia zbrązowiały odcień. Tak wyglądająca marihuana może świadczyć o nie właściwej uprawie. Oczywiście nie wpłynie to na twoje zdrowie w postaci zatrucia, lecz nie otrzymasz tego na czym ci najbardziej zależy, czyli totalnego haju a nawet gorzej możesz w ogóle nic nie poczuć. Zatem, jeżeli jesteś zgorzałym kibicem zioła i oczekujesz jak największej mocy kupionego suszu wychodzi lipa, jednym słowem wydałeś na darmo pieniądze! Rozczarowanie jest w tym momencie najgorsze.

Pojawienie się gałązek jest złym znakiem

Stały palacz marihuany doskonale wie, dlaczego jest na haju. Wyjaśniając po krótko, odurzenie w organizmie wywołuje tak zwany związek THC, zawarty w pąkach rośliny konopi indyjskiej. Dlatego znakiem ostrzegawczym dla ciebie przy zakupie materiału widok gałęzi taki susz jest złym znakiem, ponieważ skończysz na spaleniu oraz paleniu bezużytecznych kawałków drewna, które wcale cię nie odurzą. Sprzedający często w ten sposób oszukują, zwiększają objętość i wagę paczki. Zatem, kiedy zobaczysz coś podejrzanego zrezygnuj i poszukaj czegoś co ma mniej gałęzi a dostaniesz to na co czekasz.

Zwróć uwagę czy to nie odpady

Bywają również takie sytuacje, że mimo dobrego źródła otrzymasz marihuanę z dolnej półki jest zwykle najtańszym pąkiem o najmniejszej mocy. Ponieważ wyróżnia się tym, że jest zwyczajna mieszanką zebranych resztek z różnych odmian pozyskiwanych z odłamanych kawałków bryłek, które opadły na dno innych słoików.

Zakupiony przez ciebie susz, nazywany z „dolnej półki” oczywiście będzie miał psychoaktywny wpływ, ale nie na ciebie starego wygę czy choćby na średnioziarnistego, odurzenie poczuje jedynie początkujący palacz. I znowu możesz poczuć się oszukany. Taki susz nie zalicza się do najgorszych, ale też nie do najlepszy, dlatego warto poszukać sobie lepszego źródła.

Spróbuj odurzenia z kryształami

W tym wypadku nie rozdrabniaj się na części pierwsze i kup susz z marihuany, które ma więcej kryształów. Jeżeli, zależy ci na szybkim oraz mocnym haju, dużą rolę odegra w tym momencie kupno zioła z dużą zawartością kryształów na pąkach. Palenie takiego zioła z pewnością pozwoli ci na idealne odprężenie a wpływ na to będzie miało właśnie skoncentrowana zawartość THC. Palenie takiego zioła nie tylko przyniesie ci satysfakcję z mocy, ale i z w pełni pożytecznie wydanych pieniędzy.

Odpowiednia wilgotność zioła

Podstawą w wyborze odpowiedniego materiału z marihuany jest także przestrzeganie zasady, które mówi nie za mokre, nie za suche. Z uwagi częste trzymania marihuany w złych warunkach jej przeznaczenie traci na wartości. Dlatego pamiętaj ,zawsze warto rozważyć kupno oko w oko, wtedy łatwiej ocenisz swój jaka jest jakość marihuany. Co cię czeka gdy, zapalisz mokre zioło, nic innego jak to że może nie dać swoich efektów na czas, a tylko spali dużej ilości. Z kolei suche w mgnieniu oka wyparuje. Dlatego, szukaj czegoś pomiędzy oraz takiego w której będziesz w stanie wyczuć teksturę.

Pamiętaj, doświadczenie czyni z nas mistrzów, zatem watro kierować się powyższymi wskazówkami przy wyborze najlepszej jakości konopi. Nie opuszczaj gady i ćwicz, wtedy dojdziesz do perfekcji jak sam wiesz nie zawsze znajdują się na naszej drodze osoby szczere i chętne sprzedać towar w pełni wartościowy. W takich sytuacjach często liczyć na swoje doświadczenie!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog trawka o marihuanie thc oraz konopi cbd
Copyright © trawka24.pl