4-5 Września Odbędą się w Polsce Targi Kanaba Fest

Opublikowane przez Krzysztof Paginiak w dniu

Na wstępie warto zaznaczyć szczególną wartość konopi indyjskiej, dlatego konopie według badaczy na przełomie kilku lat prognozują, podwyższenie wartości rynku konopnego w Polsce który może przekroczyć nawet dwa miliardy złotych. Osiągniecie te dotyczy rozmaitych jej zastosowań a także wyjątkowych właściwości tej rośliny. Nie należy zapominać, że konopie oprócz użytku rekreacyjnego, znalazły swoje miejsce w medycynie, w produkcji kosmetyków, wyrobów spożywczych, czy tekstyliów – (ważnej dla ekologii). Pozostało nam się tylko cieszyć, że organizatorzy V edycji Kanaba Fest dają nam możliwość spotkania się z najważniejszymi producentami z branży oraz zasięgnięcia dużo większej wiedzy. Spotkanie ma służyć także zmianie postrzegania konopi indyjskiej przez prawo a także przez nasze społeczeństwo.

Targi Kanaba Fest odbędą się już niebawem, wydarzenie zaplanowano na 4 i 5 września 2021r. miejsce spotkania to Centrum Praskim Koneser w Warszawie (kiedyś Fabryka Wódki). Na miejsce imprezy zostało zaproszonych, 60 wystawców z Polski i Europy w tym m.in. z Włoch, Hiszpanii, Belgii czy Holandii.

Pomijając fakt, że zeszłoroczne targi zostały odwołane z powodu pandemii covid 19, jednak V edycja tego wyjątkowego spotkania odbędzie się zadowalając duże grono zwolenników konopi, ponieważ to nie tylko możliwość zapoznania się z konopiami, ale i także przetestowanie ogromnej oferty konopnych produktów. Co więcej, będzie możliwość powiększenia zasobu wiedzy, porozmawianie z ekspertami oraz zasięgnięcia porady prawnej:

Misją Kanaba Fest jest nie tylko rozwój branży konopnej, ale przede wszystkim szeroko pojęta edukacja i dostęp do wiedzy zarówno tej biznesowej jak i zdrowotnej, która ma m.in. na celu podniesienie standardu życia pacjentom. Dlatego wszystkich głodnych wiedzy zapraszamy serdecznie do bezpłatnej Strefy Edukacyjnej – przedstawia współorganizator wydarzenia Jakub Gajewski (Wolne Konopie).

Poniżej znajdziemy wszystkich ważnych gości. Wśród prelegentów będzie można zobaczyć m.in.:

Stelios Alewras (adwokat specjalizujący się w nowo-powstającej w Polsce gałęzi prawa konopnego) – “Patologia wymiaru sprawiedliwości. Case study kilku przypadków + panel dyskusyjny”,

Jędrzej Sadowski (prawnik, aktywista Wolne Konopie) – “CBD dla przedsiębiorców w Polsce. Aspekty prawne”,

Maciej Pawłowski (twórca pierwszej w Polsce Samowystarczalnej Wioski Konopnej która jest Partnerem Strefy Edukacyjnej, dziennikarz, aktywista) “Sytuacja prawna konopi na świecie i w europie. Kierunki zmian i wyzwania”,

Maciej Kowalski szef Kombinatu Konopnego, aktywista Wolnych Konopi oraz Andrzej Dołecki prezes Wolnych Konopi – “Dekryminalizacja czy legalizacja? Panel dyskusyjny z publicznością”.

W Strefie Wystawienniczej znajdziemy wystawców z różnych branż konopnych:

  • nawozami do uprawy roślin,
  • olejkami CBD,
  • kosmetykami z konopi,
  • produktami spożywczymi z konopi,
  • laboratoria oferujące analizę oraz konsulting,
  • nasiona konopi,
  • growshopy i wystawcy z branży konopi włóknistych.

Jak podają organizatorzy wejście do Strefy Edukacyjnej jest bezpłatny, natomiast przewiduje się niespodziankę w postaci darmowego nasionka dla pierwszych 1000 osób, które zakupią bilet weekendowe. Niespodzianka jest przygotowana przez hodowców z Breedbross.

Targi Kanaba Fest, 4-5.09.2021
Koneser Plac Konesera 4, 03-736 Warszawa
Godziny otwarcia: Sobota: 11:00 – 19:00 Niedziela: 11:00 – 18:00


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog trawka o marihuanie thc oraz konopi cbd
Copyright © trawka24.pl